جزئیات پرواز فوق العاده تهران-رم

مدیرسا: پرواز فوق العاده تهران-رم دو هفته دیگر از مبداء فرودگاه امام خمینی (ره) انجام می شود و مردم برای سفر به ایتالیا و بازگشت به كشور می توانند بلیت آنرا از سایت یا دفتر فروش تلفنی ایران ایر تهیه كنند.
به گزارش مدیرسا به نقل از ایسنا، روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ” هما” اعلام نمود: به دنبال شیوع ویروس کرونا و تقاضای هموطنان برای مراجعت به کشور و باتوجه به صدور مجوز پرواز از طرف سازمان هواپیمایی کشوری ایتالیا، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” در روز پنجم آبان ماه (۲۶ اکتبر) یک پرواز فوق العاده به مقصد فرودگاه رم انجام می دهد.
این پرواز فوق العاده در ساعت ۷: ۲۰ با شماره پرواز ۷۳۹ فرودگاه امام خمینی(ره) را ترک و در ساعت ۱۰ به وقت محلی وارد فرودگاه رم می شود.
پرواز بازگشت در همان روز با شماره پرواز ۷۳۸ در ساعت ۱۱: ۳۰ به وقت محلی از فرودگاه رم پرواز و در ساعت ۱۹ در فرودگاه حضرت امام خمینی(ره) به زمین می نشیند.
مردم برای خرید بلیت پروازهای “هما “می توانند به سایت https: //booking.iranair.com مراجعه یا با شماره تلفن ۴۶۶۲۱۸۸۸ دفتر فروش تلفنی “هما” تماس بگیرند. انجام این سفر منوط به رعایت پروتکل های بهداشتی دیگر پروازهای خارجی و داشتن ویزای تحصیلی، کاری یا تابعیت این کشور است.

منبع: