با حضور معاون وزیر راه ترمیم ۳۰۰ كیلومتر از روكش آسفالت جاده های استان تهران كلید خورد

به گزارش مدیرسا رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای عملیات اجرایی روكش آسفالت ۳۰۰ كیلومتر از طریق های استان تهران را كلید زد.

به گزارش مدیرسا به نقل از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران، عبدالهاشم حسن نیا معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به همراه حیدر نوروزی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده استان تهران بامداد امروز (جمعه ۵ اردیبهشت) از محورهای مواصلاتی و پروژه ای در دستور کار راهداری این استان بازدید نمودند.
حسن نیا ضمن بازدید از محور هراز در مورد ارتقا و ایمن سازی محورهای استان تصریح کرد: اقبال و استقبال عموم کاربران جاده ای برای تردد از سطح محورهای استان تهران بالا است ازاین رو امیدواریم با برنامه ریزی و تلاش مضاعف شاهد سرعت قابل توجهی در روند پروژه های در دست اجرا باشیم.
وی به حساسیت و اهمیت بحث نگهداری از طریق ها اشاره و بر تسریع در عملیات و حسن اجرای پروژه روکش ۳۰۰ کیلومتر از طریق های استان تهران با رعایت نکات فنی تاکید نمود.
معاون وزیر راه و شهرسازی، در ادامه بازید از پروژه های مهم استان هم به منظور رفع موانع اجرایی و بهسازی گالری امام زاده هاشم دستوراتی در مورد تسریع در عملیات اجرایی صادر کرد.

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با اشاره به حجم بالای تردد در محورهای مواصلاتی پایتخت اذعان کرد: محورهای این استان می بایست ایمن و استاندارد باشد و در این حوزه با نصب نیوجرسی و جدا سازی لاین های رفت و برگشت اقدامات مناسبی صورت گیرد.
شایان ذکر است این مقام مسئول در بازدید یک روزه از محورهای مواصلاتی استان از کارخانه آسفالت شهرستان پاکدشت و بهسازی گالری امامزاده هاشم، راهدارخانه آهک دره، جاده شکسته محدوده مبارک آباد، روکش آسفالت محدوده آبعلی، سیستم روشنایی گالری و نحوه ساماندهی تقاطع هم سطح مهرآباد، روش اجرای پروژه بهسازی و روکش آسفالت ری-ورامین، محور تهران -قم و اجرای عملیات بهسازی روکش بازیافت گرم آزادراه تهران -ساوه، بهسازی و روکش محور آبعلی به هراز و همینطور بازدید تقاطع غیر همسطح پل سیمان بازدید میدانی به عمل آورد.
این گزارش حاکی می باشد، حیدر نوروزی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران هدف از این بازدید را بررسی پیشرفت فیزیکی پروژه ها و نحوه عملکرد واحدهای اجرایی و بررسی کیفیت پروژه ها، معایب و نقصها احتمالی عنوان و اظهار نمود: این پروژه ها بدون وقفه در حال اجرا هستند.