رستم قاسمی از خانواده شهدای سانحه هواپیمای اوکراینی تجلیل نمود

مدیرسا: وزیر راه و شهرسازی در مراسمی از خانواده شهدای سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی تجلیل نمود.

به گزارش مدیرسا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، در مراسمی که با حضور رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی و امیرحسین قاضی زاده هاشمی، رییس بنیاد شهید و ایثارگران در بنیاد شهید برگزار شد، از خانواده شهدای پرواز اوکراینی تجلیل شد.
رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی در این مراسم خطاب به خانواده شهدای این پرواز ضمن عرض سلام و احترام اظهار داشت: بطور قطع این سانحه بسیار دلخراش، برای مردم و شما فراموش ناشدنی است و همیشه در ذهن شما خواهد بود. چونکه بهترین عزیزانتان را در حادثه ای که حتی تصورش هم نمی رفت، از دست دادید. یاد شهدایی که رنج غربت را برای تحصیل علم به جان خریده بودند، گرامی باد و ان شاءالله روحشان با شهدای کربلا محشور شود.
وی افزود: طبیعتاً مسئولان نیز این سانحه را فراموش نمی کنند و وظیفه خود می دانند که همیشه در کنار خانواده این شهدا باشند. وزارت راه و شهرسازی نیز بعنوان نهادی که بخش هوایی کشور را اداره می کند، بغیر از قدردانی از خانواده شهدا، وظیفه دارد که برمبنای عرف ها و مقررات بین المللی در این رابطه جبران خسارت کند که به همین دلیل ستادی در وزارت راه و شهرسازی تشکیل شده است. وزارت راه و شهرسازی به این وظیفه خود عمل خواهدنمود.
قاسمی اضافه کرد: جا دارد مجدداً از خانواده شهدا که با وجود ابعاد بزرگ حادثه، برای حفظ انقلاب و پیروی از مقام معظم رهبری صبر پیشه کرده اند، تشکر و قدردانی کنم.
در ادامه این مراسم چند تن از خانواده شهیدان اوکراینی به نمایندگی از خانواده های معظم شهدای حادثه هواپیمای اوکراینی درد دل های شأن را مطرح نمودند.

منبع: