آغاز گشت مشترک ویژه بازار شب عید سال ۱۴۰۱ از امروز در سرتاسر کشور

به گزارش مدیرسا سرپرست دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی اظهار داشت: گشت مشترک ویژه بازار شب عید سال ۱۴۰۱، از امروز در سرتاسر کشور شروع شده است.

به گزارش مدیرسا به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، بامداد امروز گشت ویژه بازار شب عید ۱۴۰۱ توسط احمد اصانلو معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی به همراه مسعود امرالهی سرپرست دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی شروع شد.
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در بازدید سرزده امروز از فروشگاه های زنجیره ای، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از برنامه های سازمان تعزیرات حکومتی در جهت حضور مستمر و مؤثر در بازار، نظارت بر مراکز تولید و توزیع عمده و فروشگاه های زنجیره ای است.
احمد اصانلو افزود: در جهت این رویکرد امروز در کل کشور برنامه گشت و بازرسی از فروشگاه های زنجیره ای شروع شده است.
وی با اشاره به اینکه بنا داریم در جهت وظیفه رسیدگی به تخلفات حوزه بازار به دوستانی که وظیفه نظارت دارند کمک نماییم، تصریح و ابراز امیدواری کرد؛ نظارت ها بیشتر و منظم تر شود.
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی از اصلاح آیین نامه های تعزیرات حکومتی اطلاع داد و اظهار داشت: با اصلاح آیین نامه های تعزیرات حکومتی نظارت ها را به سمت نظارت های هوشمند و سیستماتیک خواهیم برد.
به گفته وی، هم اکنون سازمان تعزیرات حکومتی به دنبال طراحی و راه اندازی سامانه ای است تا مردم شکایات خویش را به صورت مستقیم به این سازمان منتقل کنند و ما با عنایت به اصلاح آیین نامه های تعزیرات حکومتی بدون ضرورت احضار واحد صنفی متخلف رسیدگی و در یک فرصت مناسب اقدام به صدور حکم خواهیم کرد که یقیناً تاثیر خوب و بازدارنده ای در تخلفات خواهد داشت.
ادامه گشت مشترک تعزیرات حکومتی و جهاد کشاورزی تا آخر تعطیلات نوروز
سرپرست دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی ضمن اشاره به این که گشت مشترک ویژه بازار شب عید سال ۱۴۰۱، از امروز در سرتاسر کشور شروع شده است، اظهار داشت: این گشت مشترک تا آخر تعطیلات نوروز هم ادامه خواهد داشت.
مسعود امرالهی افزود: کالاهای اساسی هدف در این گشت مشترک، گوشت قرمز (دام سبک و سنگین)، مرغ، روغن نباتی، برنج، شکر، تخم مرغ و میوه خواهد بود.

منبع: