سرپرست فرودگاه امام: پروازهای تهران- نجف از سر گرفته شد

مدیرسا: سرپرست شهر فرودگاهی امام خمینی از برقراری مجدد پروازهای این فرودگاه به مقصد نجف از ساعت ۱۷ امروز آگاهی داد.

به گزارش مدیرسا به نقل از مهر، در پی حوادث اخیر عراق از عصر روز گذشته (دوشنبه ۷ شهریور) پرواز ایران به این کشور متوقف شده بود که با فروکش کردن برخی تنش ها، پروازها فرودگاه نجف به حالت عادی برگشت.
سعید چلندری سرپرست شهر فرودگاهی امام خمینی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برطرف شدن ناآرامی ها در عراق و اعلام آمادگی فرودگاه نجف برای از سرگیری پروازها از مبدا ایران گفت: از ساعت ۱۷ امروز (سه شنبه ۸ شهریور) مجدد پروازهای شرکت های هواپیمایی ایرانی از مبدا فرودگاه امام خمینی به مقصد فرودگاه نجف از سر گرفته شد و بنا بر اعلام ستاد اربعین، این فرودگاه آماده برقراری پروازهای نجف است.
وی اضافه کرد: شرکت های هواپیمایی که طی ۲۴ ساعت گذشته پروازهای آنها به نجف لغو شده بود می توانند مجدد درخواست برقراری پرواز و شهر فرودگاهی امام خمینی بلافاصله مجوز مربوطه را صادر خواهدنمود.
سرپرست شهر فرودگاهی امام خمینی از برقراری پروازهای ایران به نجف از سایر فرودگاه های کشورمان خبر و افزود: سازمان هواپیمایی کشوری مجوز برقراری مجدد پروازها را صادر کرده است.
به گفته این مقام مسئول در وزارت راه و شهرسازی از شنبه هفته آتی (۱۲ شهریورماه) کلیه پروازهای زیارتی شامل پروازهای حج، عتبات و دمشق به ترمینال سلام فرودگاه امام منتقل خواهد شد.

منبع: