به مناسبت اربعین برگزار می شود؛ مصلای امام خمینی و میزبانی نمایشگاه سلام و اجتماع اربعینی ها

به گزارش مدیرسا، مصلای تهران اعلام نمود به مناسبت فرا رسیدن ایّام اربعین حسینی همزمان با برگزاری اجتماع بزرگ اربعینی ها، نمایشگاه سلام از ۹ تا ۱۴ شهریور ماه در شبستان مصلای امام خمینی (ره) برگزار می گردد.

به گزارش مدیرسا به نقل از مهر، در نمایشگاه کالای فرهنگی خانواده و ملزومات اربعین که بزودی با عنوان «سلام» برگزار می شود، انواع پوشاک ویژه همه اعضای خانواده، کتیبه ها و اقلام فرهنگی، لوازم سفر آسان و هدایای فرهنگی در رابطه با راهپیمایی اربعین عرضه خواهد شد. طرح نذر حجاب، آموزش مجانی عربی و … از بخش های جنبی این نمایشگاه است.
همچنین پنج شنبه ۱۰ شهریورماه، از ساعت ۱۷: ۳۰ تا ۲۰ آئین بدرقه خادمان و زائرین راهپیمایی جهانی اربعین در صحن مرکزی مصلای تهران برگزار می شود.
ساعات بازدید از نمایشگاه سلام هر روز از ساعت ۱۷ تا ۲۲ است و این نمایشگاه روز جمعه از ساعت ۱۵ میزبان همه علاقه مندان خواهد بود.
ورودی های ۶ و ۷ در خیابان شهید قنبرزاده و ورودی شماره ۱ در خیابان شهید بهشتی جهت ورود عموم به نمایشگاه در نظر گرفته شده و همانند گذشته ایستگاه مترو شهید بهشتی هم آماده خدمت رسانی است.
در ایّام برگزاری نمایشگاه پارکینگ خیابان شهید بهشتی، پارکینگ های شماره ۶ و ۷ در خیابان شهید قنبرزاده و پارکینگ عمومی شهید نقدی در مجموعه چهل سرا هم برای خدمات رسانی به عموم مردم در نظر گرفته شده است.

منبع: