هاشمی: اتوبوس های بهمن، بهترین ها را برای زائرین حرم رضوی عرضه می کنند

به گزارش مدیرسا، زائرین حرم رضوی شایسته بهترین ها هستند؛ ما هم مدرن ترین اتوبوس شهری که ماحصل زحمات کارگران و مهندسان کشورمان است را در مشهد آزمایش کردیم و نظرات مدیران اتوبوسرانی مشهد و… را جویا شدیم.
به گزارش مدیرسا به نقل از گروه بهمن، جلیل هاشمی مدیرعامل شرکت اتوبوس سازی اسنا (زیر مجموعه گروه بهمن) می گوید: «زائران حرم رضوی شایسته بهترین ها هستند؛ ما هم مدرن ترین اتوبوس شهری روز ایران که ماحصل زحمات کارگران و مهندسان کشورمان است را در شهر مقدس مشهد آزمایش کردیم و نظرات مدیران اتوبوسرانی مشهد، رانندگان، مسافران را جویا شدیم.»
در همین رابطه مدیرعامل اسنا به دنبال ارزیابی محصول این شرکت در شهر مشهد اظهار داشت: «اتوبوس ۱۸ متری اسنا در یکی از پرازدحام ترین ایام زیارتی و مسافرتی مشهد، وارد خط منتهی به حرم امام رضا (ع) شد تا عملکرد آن در سخت ترین شرایط ارزیابی شود.» وی در همین رابطه اضافه کرد: «این اتوبوس در ایام گرم تابستان و ایام منتهی به یک مراسم مذهبی و در حالی که این شهر مملو از مسافر و زائر، انجام شد و خوشبختانه کارآمدی اتوبوس و فناوری های آن رضایت بخش است». وی افزود: «اسنا از شرکتهای زیر مجموعه گروه بهمن است و خدمات و کیفیت محصولات خویش را با استانداردهای تراز اول این مجموعه عرضه می دهد.» این مدیر گروه بهمن در همین رابطه اضافه کرد: «براساس ارزیابی نظر مسافران و رانندگان، اتوبوس ۱۸ متری اسنا عملکرد قابل قبولی داشته و حتی در گرم ترین ساعات روز نیز، هوای داخل اتوبوس مطبوع و متعادل بوده است. بعد از کیفیت هوا، وجود پورت های شارژ موبایل نظر زائرین را جلب کرده بود.»
اتوبوس های تولیدی اسنا مجهز به سیستم تصفیه هوا از طیف وسیعی از عوامل بیماری زا و همچنین پورت USB اختصاص هر صندلی برای شارژ موبایل است؛ این توانایی مورد توجه خیلی از مسافران قرار می گیرد و آنها تا مقصد می توانند تلفن همراه خویش را شارژ کنند. به نظر می آید پورت اختصاصی شارژ موبایل جزو پرکاربردترین قابلیت های آن برای مسافران باشد. طبق گزارش ها، سیستم سرمایشی این اتوبوس دمای ۳۶ درجه سانتیگرادی بیرون را به ۱۹ درجه در داخل اتوبوس رسانده است. وی در مورد بازخورد رانندگان این اتوبوس اظهار داشت: «بازخورد رانندگان در مجموع مثبت است. هدایت یک اتوبوس ۱۸ متری کار سختی است اما اسنا با طراحی سیستم های شبیه ساز ۳۶۰ درجه و دوربین های مختلف داخل کابین، کار راننده را راحت کرده و دیدی همه جانبه به راننده می دهد تا خطری مسافران، عابران و وسایل نقلیه را تهدید نکند.» مدیرعامل اسنا خاطرنشان کرد: «امیدواریم این اتوبوس ها در شهر مشهد به کار گرفته شوند؛ خدمت به عاشقان امام رضا افتخاری برای ماست و زائرین حرم رضوی و تمام مردم ایران شایسته بهترین ها هستند و ما در شرکت اِسنا، بالاترین فناوری اتوبوس های شهری را در یک مجموعه کنار هم قرار دادیم تا مسافران و رانندگان از سفر خود لذت ببرند.» شرکت اتوبوس سازی اسنا از زیر مجموعه های گروه بهمن است که در عرصه تولید اتوبوس فعالیت دارد.

منبع: