خط تولید G۹ شروع به کار کرد

به گزارش مدیرسا، طهوری از مدیران خط تولید به مشتریان این محصول اطمینان داد، بزودی فرایند ورود به بازار این محصول تمام می شود و شاهد فروش این خودروی آفرودی در بازار خواهیم بود.
به گزارش مدیرسا به نقل از بهمن موتور، بهمن موتور G۹ را تولید و به بازار عرضه می کند؛ کوروش طهوری از مدیران خط تولید G۹ با بیان خبر شروع به کار خط تولید پیکاپ G۹ به مشتریان این محصول اطمینان داد، بزودی فرایند ورود به بازار این محصول تمام می شود و شاهد فروش این خودروی آفرودی در بازار خواهیم بود.
پیکاپ G۹ یک خودروی آفرودی با موتور ۲ لیتری توربوشارژ است که توان تولید ۱۹۵ اسب بخار با گشتاور بیشتر از ۳۶۰ نیوتن متر را دارد و این امکان مانورهای سخت در محیط های کوهستانی، کویر و جنگلی را به راننده می دهد. کوروش طهوری در مورد عرضه این پیکاپ قدرتمند به بازار، می گوید: برنامه تولید G۹ از آغاز مهرماه شروع شده و این برنامه متناسب با حجم تقاضای بازار افزایش خواهد یافت.
در همین رابطه علی دهقان دار مدیر پروژه تولید G۹ گیربکس این خودرو را از برند ZF و هشت سرعته با قابلیت تعویض الکترونیکی دنده معرفی نمود. این گیربکس به علت هوشمندی بالا امکان بالایی برای مانورهای ضروری برای محیط های مورد نیاز طبیعت گردان را مهیا می کند. برند ZF از غول های جهانی در خودروسازی با فروش حدود ۳۸.۳ میلیارد یورو در سال ۲۰۲۱ توانسته سهم بزرگی از گیربکس در بازار خودرو ایفا کند. این شرکت در سالیان اخیر روند رو به صعودی داشته و به صورت جهشی سهم خویش را در بازار افزایش داده به نحوی که در سال ۲۰۱۴ تنها ۱۸.۴ میلیارد دلار فروش داشته است. «خودروی G۹ قبل از ورود به بازار سخت ترین آزمون های استاندارد را پشت سر می گذراند؛ به جرات میتوان گفت این خودرو تابحال نمرات بسیار بالایی را از مرکز تست و بررسی کسب کرده است.» محمدجواد نادعلی، مدیر بهبود کیفیت و تولید این پروژه با تایید آزمون های سخت گیرانه کیفیت برای این محصول، تمام این سخت گیری ها با هدف عرضه محصولی با کیفیت برای حرکت در سخت ترین شرایط محیطی است. از نظر طراحی و آپشن های داخلی این خودرو دارای دوربین ۳۶۰ درجه، دوربین ثبت وقایع و حسگر برخورد از جلو است. همینطور دیگر امکانات شاخص G۹ مواردی مثل رادار خطی، صندلی های برقی جلو، گرم کن صندلی های جلو، شارژر گوشی همراه، ترمز پارک برقی و اتوهلد، حسگر نور و باران، نورپردازی کابین اشاره نمود.

منبع: