آغاز فروش بلیت قطار ترکیبی تهران- کربلا برای بازه زمانی آذر ماه

به گزارش مدیرسا، مدیرعامل راه آهن اعلام نمود: مرحله جدید فروش بلیت قطار ترکیبی تهران- کربلا برای قطارهای بازه زمانی آذر ماه از ساعت ۱۰ بامداد امروز شروع می شود.

به گزارش مدیرسا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، سید میعاد صالحی از آغاز مرحله جدید فروش بلیت قطار ترکیبی تهران کربلا از ساعت ۱۰ بامداد امروز (دوشنبه ۲۹ آبان) برای قطارهای بازه زمانی آذر ماه اطلاع داد.
معاون وزیر راه و شهرسازی ضمن اشاره به نحوه سیر قطار ترکیبی بیان نمود: مطابق برنامه ریزی های انجام شده قطار ترکیبی تهران کربلا روزهای شنبه از ایستگاه تهران حرکت می کند و مسافرین بعد از عبور از مرز شلمچه، با اتوبوس از شلمچه تا بصره را طی و از آنجا مجدداً با قطار تا کربلا سیر خواهند کرد.
صالحی اضافه کرد: قطار برگشت هم از شهر کربلا بامداد روزهای شنبه هر هفته به سمت بصره و از آنجا با اتوبوس به مرز شلمچه و از شلمچه تا ایستگاه نهایی تهران به وسیله قطار حرکت می کند.
مدیرعامل راه آهن در مورد نوع قطارهای مورد استفاده هم اظهار داشت: قطار داخل ایران برای همه مسافران ۴ تخته ۴ ستاره و در داخل عراق انواع اتوبوسی درجه ۱، اتوبوسی وی آی پی و کوپه ای است.
گفتنی است هموطنان گرامی می توانند از زمان تعیین شده با عنایت به نکات مربوطه همچون دارا بودن گذرنامه معتبر از راه وب گاه www.rai.ir به صورت اینترنتی و یا به صورت همزمان از راه دفاتر فروش حضوری به خرید بلیت اقدام نمایند.

منبع: