اختلالات خواب چرخ تكنولوژی را می چرخاند

مدیرسا: اختلالات خواب در سال های اخیر باعث شده است كه فناوری های نوین به سمت و سویی پیش بروند كه به برطرف نمودن آن بینجامد.
به گزارش مدیرسا به نقل از ایسنا، این روزها كه گجت یا ابزارهای هوشمند از محبوبیت و استقبال بی نظیری از طرف كاربران روبه رو شده است، بنظر می رسد كه شركت های متعددی در عرصه حفاظت از سلامت و وضعیت بدنی و روحی افراد فعالیت های گسترده ای انجام دادند.
اخیرا كارشناسان و تحلیلگران فعال در مؤسسات تحقیقاتی، گزارش هایی را منتشر نموده اند كه نشان داده است اختلالات و مشكلات خواب در كاربران در سال های اخیر باعث شده است كه خیلی از غول های تكنولوژی و شركت های تولیدكننده موبایل به سمت و سوی طراحی، تولید و توسعه گجت های هوشمندی كه این معضل را برای آنها حل و برطرف كند، ترغیب شده و پیش رفته اند. به گونه ای كه الان كاربران و علاقمندان به تكنولوژی قادر خواهند بود با خریداری و استفاده از گجت های هوشمندی نظیر ساعت، مچ بند و گردنبندهای هوشمند میزان و كیفیت خواب خودرا بررسی نمایند.
این كارشناسان همین طور عنوان كرده اند كه اختلالات خواب در سال های اخیر میلیون ها دلار سرمایه را به سمت شركت های تولیدكننده موبایل و سایر كمپانی و استار تاپ های فعال در حوزه فناوری جذب كرده و باعث شده است كه گجت های هوشمند متعددی بدین منظور طراحی، تولید و ارائه شود.