مدیركل راه و شهرسازی اردبیل: ۵۰ کیلومتر بزرگراه در اردبیل با حضور وزیر راه افتتاح می شود

به گزارش مدیرسا مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل اظهار داشت: تا آخر اردیبهشت ماه و با حضور وزیر راه و شهرسازی ۵۰ کیلومتر بزرگراه در استان اردبیل به بهره برداری می رسد.

به گزارش مدیرسا به نقل از مهر، محبوب حیدری شامگاه پنجشنبه در گردهمایی جامعه ایثارگران دستگاههای زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی در پارک بانوان اردبیل اظهار نمود: این مسیرهای بزرگراهی در شهرستان ها و مناطق مختلف استان بخصوص محور اردبیل – مشگین شهر، رضی – امیرکندی و اردبیل – سرچم آماده بهره برداری شده است.
وی به توسعه ۳۰۰ کیلومتر بزرگراه در استان بعنوان یک حرکت انقلابی و جهادی اشاره و تصریح کرد: ارزش این طرح های توسعه بزرگراهی بیشتر از ۸۰۰ میلیارد تومان است که در سالهای آینده آماده بهره برداری خواهد شد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از تأمین زمین برای جامعه ایثارگران و خانواده های شهدا با هدف ساخت مسکن اطلاع داد و اظهار داشت: ما سعی کردیم تا با اولویت زمین مورد نیاز را در شهرهای مختلف برای طرح نهضت ملی مسکن تأمین نماییم.
حیدری برنامه وزارت راه و شهرسازی را ساخت چهار میلیون مسکن در مدت چهار سال اعلام نمود و اضافه کرد: در استان اردبیل هم این برنامه با تولیت راه و شهرسازی و بنیاد مسکن شروع شده و به غیر از اردبیل در سایر شهرستان ها تأمین زمین و ساخت واحدهای مسکونی شروع شده است.
وی بیان نمود: در دو سه ماه آینده در مرکز استان هم تأمین زمین برای ساخت واحدهای مسکونی انجام می شود تا بدون محدودیت بتوانیم برای متقاضیان حائز شرایط تولید و تحویل مسکن را انجام دهیم.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل افزود: این اداره کل تلاش می کند بدون محدودیت زمین مورد نیاز را برای مصلی ها، بیمارستان ها، مدارس و مساجد آماده کرده و برای ساخت این مجموعه ها در اختیار دستگاههای مرتبط قرار دهد.
حیدری خاطرنشان کرد: ما امروز تمام آرامش، رفاه و آسایش و امنیت خویش را مرهون خانواده های شهدا و ایثارگران هستیم و تلاش می نماییم در سنگر خدمت رسانی به مردم صادقانه عمل کرده و ورود نماییم.
در این گردهمایی از خانواده های شهدا و ایثارگران با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل و قدردانی گردید.
به گزارش مدیرسا به نقل از مهر، در این مراسم همینطور مداحی و تواشیح اجرا و یاد و خاطره شهدا و سلحشوران هشت سال دفاع مقدس با نثار فاتحه و صلوات گرامی داشته شد.

منبع: