کولرگازی میتسوبیشی

کولرگازی میتسوبشی به عنوان یک سیستم تهویه مطبوع کم مصرف با بالاترین استانداردها تولید شده و به یکی از پرفروش ترین برندها در استرالیا تبدیل شده است.

کولرگازی و اسپلیت کم مصرف

سیستم های تهویه مطبوع اسپلیت یکی از محبوب ترین سیستم های تهویه مطبوع در بازار امروزی هستند. کولرهای گازی و اسپلیت ها به دلیل بهره وری انرژی، خنک کنندگی موثر، نصب آسان، طراحی جذاب بصری و عملکرد بی صدا طرفداران بسیاری دارند.

تحقیقات نشان می دهد که کم مصرف بودن اسپلیت یکی از عوامل مهم برای مصرف کنندگان است و جدای از قیمت خرید، در تصمیم گیری آنها در مورد خرید یا عدم خرید یک محصول تهویه مطبوع موثر می باشد. بنابراین با انتخاب یک اسپلیت کم مصرف می توان در مصرف انرژی صرفه جویی کرد.

اندازه مناسب سیستم اسپلیت و کولرگازی متناسب با فضای مورد استفاده نیز از عوامل موثر به هنگام انتخاب کولر گازی می باشد. زیرا یک واحد خیلی بزرگ، هوا را خنک می کند اما آن را مرطوب و لطیف کرده و یک واحد بسیار کوچک برای حفظ دمای تنظیم شده باید اضافه کار کند و بنابراین میزان انرژی مصرفی را بالا می برد.

خصوصیت دیگری که در انتخاب اسپلیت موثر می باشد، داشتن قابلیت تنظیمات دمای قابل برنامه ریزی است تا بتوان دمای دقیقی را تنظیم کرد. یکی دیگر از ویژگی هایی که در انتخاب بهترین کولر گازی موثر است، تنظیم صرفه جویی در انرژی است، به این معنی که دستگاه پس از خنک شدن فضای موردنظر نه تنها کمپرسور بلکه فن را نیز خاموش می کند و در نتیجه در مصرف انرژی صرفه جویی می کند.

 

کولرگازی میتسوبیشی

کولرهای گازی در برندها و انواع مختلفی در بازار موجودند، میتسوبیشی الکتریک یکی از برندهای پیشرو در جهان در تولید سیستم های گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع، هم برای مصارف مسکونی و هم تجاری می باشد، که در میان محصولات آن، کولرگازی میتسوبیشی به عنوان یک سیستم تهویه مطبوع کم مصرف با بالاترین استانداردها تولید شده و به یکی از پرفروش ترین برندها در استرالیا تبدیل شده است.

جدیدترین مدل های کولرگازی میتسوبیشی دارای سیستم کنترل تهویه مطبوع با سیستم وای فای می باشد که این پیشرفت در فناوری، کولرگازی میتسوبشی را به تلفن هوشمند، تبلت یا حساب آنلاین شما متصل می کند.

فروشگاه ایرانیان (مدیریت بهاقلی) در زمینه فروش و خدمات کولرگازی در کرج می باشد که نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش کولرگازی میتسوبیشی الکتریک را دارا بوده و در جهت خرید کولرگازی اقساطی در کرج و هم چنین کولر قسطی آماده ارائه خدمات به هموطنان عزیز می باشد.

 

آشنایی با کولر A2 Plus

کولرهای گازی A2 Plus جدیدترین و بهترین تکنولوژی در میان سیستم های تهویه مطبوع و کولرگازی هستند. کولر A2 Plus عملکرد خنک کنندگی با راندمان بالایی را بدون تمام فشارها یا هزینه های یک سیستم تهویه مطبوع استاندارد ارائه می دهد، بدان معنی که همیشه کولر گازی با بالاترین ظرفیت خود کار می کند.

کولر A2 plus دارای یک واحد کمپرسور است که رویکرد دقیق تری برای خنک سازی ارائه می دهد. میزان خنکی که با کولر گازی A2 Plus دریافت می‌کنید، بر اساس دما و اندازه اتاق شما خنک‌ کننده مناسبی را فراهم می‌کند.

به طور کلی در هنگام خرید یک دستگاه تهویه مطبوع سیستم اسپلیت باید به یک سری نکات توجه داشته باشید تا یک مدل کارآمد از لحاظ انرژی و سایر موارد داشته باشید. برخی از این نکات عبارتند از:

  • اندازه اتاق و ارتفاع سقف
  • مصالح دیوار خارجی و اینکه آیا اتاق عایق است یا خیر
  • مدت زمان نیاز واحد آپارتمان به کولرگازی، اینکه به صورت ۲۴ ساعته استفاده می شود یا فقط در ساعات اداری مورد استفاده قرار می گیرد
  • محیط و موقعیت مکانی
  • تعداد پنجره ها در آپارتمان و جهت آن ها

بنابراین مهم است که هنگام خرید سیستم اسپلیت، تمام فاکتورهای فوق را در نظر داشته باشید تا کولرگازی شما بیشترین بازده و بالاترین طول عمر را داشته باشد.