لغو پروازهای تهران- فرانکفورت با ادعای کشف جسد در هواپیما

به گزارش مدیرسا، سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از لغو پروازهای شرکت هواپیمایی لوفتهانزا در ایام پنجشنبه و جمعه به علت ادعای این شرکت در خصوص کشف یک جسد در این هواپیما اطلاع داد.
سعید چلندری در گفت و گو با ایسنا با اشاره به لغو پروازهای شرکت هواپیمایی لوفتهانزا در راه تهران- فرانکفورت و برعکس اظهار داشت: هواپیمای لوفتهانزا بامدادان پنجشنبه از فرودگاه امام خمینی پرواز کرد و ۱۴ ساعت بعد، یکی از نمایندگان شرکت هواپیمایی بصورت تلفنی به ما اعلام نمودند که یک جسد در قسمت چرخ های عقب هواپیما پیدا شده و پروازهای روز پنجشنبه و جمعه را ابطال کردند.
وی افزود: ما درخواست کردیم که برایمان اطلاعات کامل و مشخصات جسد را بفرستند، هنوز پس از گذشت حدود ۴۸ ساعت به ما اطلاعاتی ندادند و پروازهای روز پنجشنبه و جمعه را هم لغو کردند و هنوز درباره ی پروازهای بعدی اطلاعی ندادند، تا زمانی هم که بصورت رسمی و مکتوب این مساله را به ما اعلام نکنند، برای ما قابل پیگیری نیست.
سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) اشاره کرد: البته ما بررسی های اولیه را انجام دادیم و به موردی نرسیدیم، لحظه آخر هم که خلبان و کادر فنی هواپیمای لوفتهانزا پیش از این که هواپیما پروازش را انجام داد، تمام قسمت های هواپیما همچون محفظه چرخ های عقب را بررسی نموده و مورد خاصی نبوده و در دوربین های ما کاملا مشهود است و بعد از این بررسی ها پرواز انجام شده، اما پس از ۱۴ ساعت چنین ادعایی بصورت شفاهی و تلفنی داشتند و تا این لحظه بصورت مکتوب اطلاع جدیدی ندادند.
چلندری درباره ی شرایط ادامه پروازهای لوفتهانزا اظهار داشت: ما به نماینده رسمی لوفتهانزا ایمیل زدیم و درخواست کردیم که اطلاعات مستند و تصاویری از جسد برای ما بفرستند که تا این لحظه پاسخی دریافت نکردیم.