نماینده مردم بوشهر در خبرگان: راه آهن مطالبه به حق مردم استان بوشهر است

به گزارش مدیرسا، بوشهر نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان اظهار داشت: حمل و نقل و راه آهن یکی از مطالبات به حق مردم استان است که انتظار داریم تکمیل شود.
سید هاشم حسینی بوشهری جمعه ۱۲ اسفند در اجتماع مردم شهرستان دشتی استان بوشهر با حضور رئیس جمهور اظهار نمود: استان بوشهر بعنوان پایتخت انرژی ایران، دارای ظرفیت های فراوانی است اما با همه این ظرفیت ها، متاسفانه شاهد سری کمبودها هستیم که البته دولت طی یکسال گذشته اقدامات ماندگاری برای رفع بخشی از این کمبودها به خرج داده است.
وی با اشاره به اینکه شهرستان دشتی به علم و ادب شناخته می شود، افزود: خورموج و این منطقه عالم خیز و فرهنگ پرور از نظر فرهنگی دارای شاخصه های بالایی پیش از پیروزی انقلاب تابحال بوده است.
نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری ضمن اشاره به افتتاح پروژه های بزرگ در استان بوشهر با حضور رئیس جمهور اضافه کرد: دشمنان هر روز مشکل جدیدی ایجاد می کنند ولی نور خدا و نور انقلاب و نظام اسلامی و نور رهبر انقلاب و نور خدمت گزاران مردم را نمی توانند خاموش کنند، اینها دست و پا می زنند ولی پیروزی نهایی با انقلاب اسلامی خواهد بود.
آیت الله حسینی بوشهری بیان نمود: استانی با این ظرفیت انتظاراتی از رئیس جمهور خود دارد ولی این انتظارات خیلی بالا نیست و با همت دولت این مشکلات حل شدنی است.
نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان اضافه کرد: رفع مشکل آب، توسعه اشتغال و حل مساله بیکاری، توسعه راه ها، بهبود وضعیت بهداشت و درمان در دستور کار قرار گیرد.
وی با تکیه بر توسعه زیرساخت های گردشگری در استان بوشهر افزود: باید شاخصهای یک شهرستان برخوردار نصیب شهرستان دشتی شود و زمینه توسعه همه جانبه فراهم شود.

منبع: