جت بلو ایرویز: فاصله گذاری اجتماعی را موقتا اجرا می نماییم

مدیرسا: شركت هواپیمایی جت بلو در آمریكا اخیرا اعلام نموده كه تا تاریخ ششم ژوئیه ۲۰۲۰ طرح فاصله گذاری اجتماعی را در تمامی پروازهای خود اجرا خواهدنمود.
به گزارش مدیرسا به نقل از ایسنا، جت بلو که از بزرگترین شرکت های هواپیمایی فعال و مستقر در ایالات متحده آمریکا محسوب می شود، اخیرا بیانیه جدیدی را منتشر نموده که نشان دهنده تعهد این ایرلاین به اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی خواهد بود.
این شرکت همین طور اعلام نموده است که با مسدود سازی و بلوکه کردن صندلی های مجاور در داخل کابین هواپیما، می خواهد طرح فاصله گذاری اجتماعی که یکی از راهکارهای پیش گیری از شیوع گسترده و قطع زنجیره انتقال و انتشار ویروس خطرناک و مرگبار کرونا بشمار می رود را در تمامی پروازهای خود تا دو ماه آینده یعنی تاریخ ششم ژانویه ۲۰۲۰ اجرا نماید.
این ایرلاین آمریکایی در این بیانیه اعلام نموده که علاوه بر اجرای دقیق پروتکل های بهداشتی نظیر چکاپ خدمه پروازی و تمامی مسافران در کنار ضد عفونی کردن تمامی سطوح کابین هواپیماهای فعال در خطوط پروازی، طرح مذکور را نیز بطور موقت اجرا خواهدنمود تا بدین ترتیب بتوانند در قطع زنجیره انتقال و انتشار این بیماری نقش بسزایی داشته باشد.
جت بلو ایرویز یکی از ایرلاین های ارائه دهنده پروازهای ارزان قیمت و مقرون به صرفه در ایالات متحده آمریکا و ششمین شرکت هواپیمایی بزرگ این کشور محسوب می شود.

منبع: